top of page
cizim_videolari.png

HAKKIMIZDA !

 Karakalem portre, yağlıboya, suluboya ve heykel alanlarında 2007'den bu yana tasarım ve çizimler yapıp, Türkiye'nin her noktasına ulaştırdık. Bu zaman dilimi içerisinde 3000 den fazla çizime ve tasarıma imza attık.

karakalem_cizim_gorsel.png

       Bu çalışmaları Türk Patent Enstitüsü onaylı olan " MAVİDÜŞ SANAT MERKEZİ " bünyesinde gerçekleştiriyoruz. Her türlü çizim ve tasarımınız kayıt altına alınıp numaralandırılır ve çizim sırasına göre resminiz çizilip elden veya kargo yolu ile anlaşılmış olunan tarihte teslim edilmektedir.

       Daha önce yaptığımız çizimler ve tasarımlarımız yapacak olduğumuz çizimlerin garantisidir. Çiziminiz anlaşılmış olunan tarihte kargoya verilmediği durumda ücret iadesi yapılır ve çiziminiz gönderilir.

        Şuana kadar yapmış olduğumuz çizimlere " ÇİZİMLER " kısmından, atölyemiz çizimler, görsel arşiv ve videolara ise" FOTOĞRAF & VİDEO " bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

 

       Atölyemizin web sitesi www.mavidussanat.com.tr dir. Bu linke tıklayarak atölyemiz hakkında ve hizmetlerimiz ile alakalı geniş bir içerik ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

       Karakalem Portre Siparişleriniz için " Sipariş Ver! " bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

mavidussanat.gif
bottom of page